۲۶ آبان , ۱۳۹۵

ثبت نام دوره آمادگی آزمون وزارت بهداشت MHLE فشرده ، ویژه آزمون ۲۸ بهمن

 

هدف دوره : آماده سازی دانشپذیر برای شرکت در آزمون زبان MHLE

شرح دوره : این دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشی طی چهار هفته ارائه شده و دانشپذیر روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۶:۱۵ و پنجشنبه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۱۵ در کلاس حضور می یابد.

منابع آموزشی دوره آمادگی آزمون MHLE توسط گروه تألیف و تدوین منابع آموزشی مؤسسه تهیه شده و در برگیرنده هر سه مهارت زبانی مورد نیازبرای شرکت در آزمون اصلی شامل Reading ، Listening و Grammar می‌باشد. همچنین، در طول دوره یک آزمون آزمایشی رایگان برگزار و مورد تجزیه تحلیل قرار می‌گیرد. دانشپذیر بر حسب عملکرد خود در این آزمون‌ از مشاوره‌های تخصصی رایگان برای ارتقاء عملکرد خود در آزمون اصلی برخوردار می‌شود.

 

پایان مهلت ثبت نام : ۲۹ دی ماه ۹۵

شروع دوره : ۳۰ دی ماه

پایان دوره : ۲۴ بهمن ماه

شهریه دوره : ۵۷۰۰۰۰ تومان (جهت مشاهده تخفیف ها ،به منوی سیستم آموزشی مراجعه نمایید)

 

نحوه ثبت نام : برای ثبت نام آنلاین در این دوره ابتدا از طریق این لینک در سایت عضو شده و مدارک مورد نظر برای ثبت نام را که در این لینک آمده است ضمیمه کنید.

سپس منتظر بمانید تا رمز عبور حساب کاربریتان در کمتر از یک روز در ساعات اداری برایتان ارسال شود. سپس از طریق این لینک دراین دوره ثبت نام آنلاین به عمل آورید.

چنانچه در طول ساعت اداری (۱۶:۰۰ – ۸:۰۰) تأیید حساب کاربری شما انجام نشد، جهت پی‌گیری تایید ثبت نام و رفع مشکل با شماره ۴۲۳۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

 

جهت دریافت کلیه اطلاعات مرتبط با دوره ها، ایمیل و نام دوره مورد نظر خود را به همراه عبارت FAR به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک کنید.

نمونه پیامک ارسالی: MHLE – FAR – nasiri@gmail.com

ثبت نام دوره آمادگی آزمون وزارت بهداشت MHLE فشرده ، ویژه آزمون ۲۸ بهمن
۴/۴ (۸۸/۳۳%) ۱۲ votes
اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *