۱۷ دی , ۱۳۹۸

ثبت نام دوره بحث آزاد (Free Discussion) ترم بهمن ۹۸

هدف دوره: دانشجویان بتوانند نظرات خود را هرچه سریعتر و روانتر با دانش لغوی قویتر، بیان کنند و به نظرات سایرین پاسخ دهند.

شرح دوره : دوره بحث آزاد (Free Discussion) به مدت ۲۴ ساعت آموزشی طی هشت هفته ارائه شده و دانشپذیر روزهای دوشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰:۱۵ در کلاس حضور می یابد.

دوره های مکالمه آزاد این شانس را به زبان آموزان میدهد تا فارغ از فشار و تنشی که ممکن است در سایر دوره های زبانی وجود داشته باشد، عقاید و نظرات خود را به انگلیسی بیان کنند، و این توانایی را به دست آورند که در لحظه به نظر سایرین پاسخ دهند.

در این دوره ها، موضوعات جنجال برانگیز، جذاب و به روز بر اساس سری کتاب های Impact  به بحث گذاشته می شوند. قالب و نحوه ارئه موضوعات در این کتاب ها به نحوی است که زبان آموزان می‌توانند موضوعات مطرح شده را به صورت طبقه بندی و منسجم در فضایی راحت و بدون فشار به بحث گذارند.

نقدی که معمولا به دوره های مکالمه آزاد وارد می شود این است که  هیچگونه یادگیری در این کلاس ها اتفاق نمی‌افتد و زبان آموزان صرفا از دانش پیشین خود جهت اظهار نظر استفاده میکنند، و گاها زبان آموزان قوی‌تر کلاس را در دست میگیرند و شانس صحبت از بقیه را میگیرند.

ما در این دوره ها، با انتخاب منابع طبقه بندی شده و ارائه فرصت اظهار نظر یکسان برای همه با نظارت دقیق مدرس، فرصت شرکت در بحث را برای همه شرکت کنندگان کلاس فراهم میکنیم. همچنین، در هر جلسه لغات و اصطلاحات مرتبط به موضوع مورد بحث، ارائه و درس داده میشوند. بنابراین، در اتمام دوره زبان آموزان قادر خواهند بود با دانش لغوی قویتر، روانتر و سریعتر نظرات خود را منتقل کنند و به نظرات سایرین پاسخ دهند.

دانشجویانی که دوره های موسسه را از ترم ۸ به بعد را گذرانده اند بدون تعیین سطح می توانند در دوره بحث آزاد ثبت نام نمایند.

پایان مهلت ثبت نام : ۲۹ دی ۹۸

شروع دوره : ۳۰دی ۹۸ (دوشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۰:۱۵)

پایان دوره : ۱۹ اسفند ۹۸

شهریه دوره : ۳۰۰۰۰۰ تومان (جهت مشاهده تخفیف ها ،به منوی سیستم آموزشی مراجعه نمایید)

 

نحوه ثبت نام : برای ثبت نام آنلاین در این دوره ابتدا از طریق این لینک در سایت عضو شده و مدارک مورد نظر برای ثبت نام را که در این لینک آمده است ضمیمه کنید.

سپس منتظر بمانید تا رمز عبور حساب کاربریتان در کمتر از یک روز در ساعات اداری برایتان ارسال شود. سپس از طریق این لینک دراین دوره ثبت نام آنلاین به عمل آورید.

چنانچه در طول ساعت اداری (۱۶:۰۰ – ۸:۰۰) تأیید حساب کاربری شما انجام نشد، جهت پی‌گیری تایید ثبت نام و رفع مشکل با شماره ۴۲۳۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

جهت دریافت کلیه اطلاعات مرتبط با دوره ها، ایمیل و نام دوره مورد نظر خود را به همراه عبارت FAR به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک کنید.

نمونه پیامک ارسالی: EPT – FAR – nemoone@gmail.com

ثبت نام دوره بحث آزاد (Free Discussion) ترم بهمن ۹۸
رتبه دهی به این مطلب
اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *