۹ تیر , ۱۳۹۴

آخرین لیست موسسات اعزام دانشجو به خارج به روز رسانی شد که براساس آن اعتبار مجوز حدود ۵۰ موسسه از ۱۹۲ موسسه به اتمام رسیده است.

modat

 فهرست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور اواخر خرداد سال جاری به روز رسانی شد، براساس آخرین به روز رسانی از ۱۹۲ موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور، تمدید مجوز حدود ۸۰ موسسه در دست بررسی، اعتبار مجوز حدود ۵۰ موسسه به اتمام رسیده و ۵ موسسه نیز به حالت تعلق درآمده اند، مابقی موسسات مشکلی نداشته و به فعالیت خود  ادامه می دهند.

کارگروه نظارت برعملکرد موسسات اعزام دانشجو سازمان امور دانشجویان از متقاضیان این موسسات درخواست کرد در هنگام عقد قرارداد با هر یک از موسسات نسبت به تاریخ انقضاء مجوز اطمینان حاصل کنند و یا وضعیت عملکرد موسسه مورد نظر را از دبیرخانه کارگروه نظارت استعلام و با تلفن دبیرخانه کارگروه نظارت به شماره ۹۶۶۶۴۴۹۴ تماس حاصل کنند.

موسساتی که تعلیق شده یا اعتبار مجوز فعالیت شان منقضی شده است، حائز شرایط برای عقد قراردادن نیستند.

عقد قرارداد با موسساتی که تمدید مجوزشان در دست بررسی است، در صورتیکه در زمان عقد قرارداد مراتب با دبیرخانه کارگروه موسسات هماهنگ شود، بلامانع خواهد بود.

در صورت بروز شکایت نسبت به عملکرد موسسه طرف قرارداد، متقاضیان می توانند،ضمن ضمیمه کردن مستندات لازم بویژه قرارداد از طریق زیر اقدام به طرح درخواست کنند.

۱- مراجعه حضوری به سازمان دانشجویان، ثبت و ارائه شکوائیه به دبیرخانه، کارگروه نظارت برعملکرد موسسات اعزام دانشجو واقع در طبقه دوم سازمان دانشجویان،۲- و یا ارسال مدارک از طریق پست به آدرس میدان فردوسی، خ شهید موسوی (فرصت سابق)، پلاک ۷۲٫

مدیران موسسات و متقاضیان می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی a.daneshfar@saorg.ir ارایه داده و یا اینکه با تلفن دبیرخانه کارگروه نظارت به شماره

۹۶۶۶۴۴۹۴ تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

لیست موسسات اعزام دانشجو به خارج به روز رسانی شد
رتبه دهی به این مطلب
اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *