۱۵ فروردین , ۱۳۹۴

ثبت نام صد و سیزدهمین دوره آمادگی (MSRT (MCHE دپارتمان زبان انگلیسی فرهیختگان دانشگاه تهران ادامه دارد:

هدف این دوره ها آماده‌ سازی دانشپذیر برای شرکت در آزمون MSRT یا MCHE می‌باشد.
 دوره آمادگی آزمون (MSRT (MCHE 
این دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشی طی یازده هفته ارائه می‌شود و دانشپذیر یک روز در هفته، دوشنبه ها به مدت چهار ساعت آموزشی، از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۰:۱۵،  کلاس حضور می‌یابد.
منابع آموزشی دوره آمادگی آزمون MSRT توسط گروه تألیف و تدوین منابع آموزشی مؤسسه تهیه شده و در برگیرنده هر سه مهارت زبانی مورد نیازبرای شرکت در آزمون اصلی شامل Reading ، Listening و Grammar می‌باشد. در این دوره یک آزمون آزمایشی رایگان برگزار شده و مورد تجزیه تحلیل قرار می‌گیرد و دانشپذیر بر حسب عملکرد خود در این آزمون‌ از مشاوره‌های تخصصی رایگان برای ارتقاء عملکرد در آزمون اصلی برخوردار می‌شود.
پایان مهلت ثبت نام دوره آمادگی ۲۳ فروردین ماه می باشد.
شروع دوره از دوشنبه ۲۴ فروردین ماه سال ۹۴ می باشد.
برای ثبت نام آنلاین در این دوره ابتدا از طریق این لینک در سایت عضو شده و مدارک مورد نظر برای ثبت نام که در این لینک آمده است را ضمیمه کنید.
سپس منتظر بمانید تا رمز عبور حساب کاربریتان در کمتر از یک روز در ساعات اداری** برایتان ارسال شود. سپس از طریق این لینک دراین دوره ثبت نام آنلاین به عمل آورید.** توجه کنید که بعد از ثبت‌نام درسایت بین یک الی دو ساعت مدارک شما بررسی و حساب کاربری‌تان تأیید خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداری (۱۶:۰۰ – ۸:۰۰) تأیید حساب کاربری شما انجام نشد، جهت پی‌گیری تایید ثبت نام و رفع مشکل با شماره ۴۲۳۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید.
ثبت نام صد و سیزدهمین دوره آمادگی (MSRT (MCHE
رتبه دهی به این مطلب
اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *