jaber موسسه آموزش عالی مدت : دوره های آمادگی آزمون زبان انگلیسی
17 شهریور , 1399

ثبت نام دوره بحث آزاد مجازی (Free Discussion) ترم مهر ۹۹

هدف دوره: دانشجویان بتوانند نظرات خود را هرچه سریعتر و روانتر با دانش لغوی قویتر، بیان کنند و به نظرات سایرین پاسخ دهند.

این دوره برای زبان آموزان سطح متوسط طراحی شده و به دلیل ظرفیت محدود ، زبان آموزان زمان بیشتری برای صحبت کردن و اظهار نظر خواهند داشت. این دوره مناسب زبان آموزانی است که به دنبال فرصت صحبت کردن درباره موضوعات متنوع و بحث برانگیز فارق از محدودیت های سایر دوره های زبانی به زبان انگلیسی هستند و قصد دارند لغات و گرامری را که قبلا آموخته اند به حالت اکتیو درآورند و لغات و اصطلاحات بیشتری پیرامون موضوعات متنوع بیاموزند. همچنین داوطلبان آزمون های  IELTS و TOEFL با شرکت در این دوره قادر خواهند بود مهارت speaking  خود را تقویت نمایند واعتماد به نفس و دانش لغوی لازم برای صحبت کردن را بدست آورند.

 

سیستم آموزشی

برنامه ریزی هدفمند جلسات و ارسال فایلهای مربوط به هر جلسه، زبان آموزان را برای شرکت در کلاس آماده خواهد کرد. همچنین لیستی از لغات و اصطلاحات مرتبط با هر موضوع از قبل برای زبان آموزان ارسال خواهد شد تا افراد با آمادگی کامل در کلاسها حضور یابند و با دانش قبلی از لغات مربوطه، بهره بیشتری از کلاس ببرند و روانتر صحبت کنند.

موضوعات مورد بحث در هر جلسه، بر اساس سری کتابهای Impact  انتخاب شده که با طرح سوالات چالش برانگیز پیرامون موضوعات مختلف، به بهترین نحو زبان آموزان را برای صحبت کردن هدایت می کنند.

 

پلت فرم

نرم افزارadobe connect  برای شرکت در دره های موسسه فرهیختگان مورد استفاده قرار میگیرد که تمامی امکانات لازم از جمله تخته، میکروفن، وب کم برای زبان آموزان و مدرس و همچنین امکان گروه بندی زبان آموزان را فراهم می کند که تمامی این امکانات تجربه نزدیک به کلاس فیزیکی بدون محدودیت مکانی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. جلسه تست و آموزش نصب و استفاده از نرم افزار قبل از شروع دوره برای تک تک زبان آموزان برگزار خواهد شد.

 

جهت شرکت در دوره تعیین سطح به صورت تلفنی انجام میپذیرد. زبان آموزانی که طی یک سال گذشته سطح ۷ یا بالاتر را در موسسه گذرانده اند نیاز به تعیین سطح ندارند.

 

طول دوره: ۱۶ ساعت / یکماهه

پایان مهلت ثبت نام : ۱۵ مهر ۹۹

شروع دوره : ۱۶ مهر ۹۹ (دوشنبه ها و چهاشنبه ها از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۴۵)

پایان دوره : ۱۲ آبان ۹۹

شهریه دوره : ۲۵۰۰۰۰ تومان (جهت مشاهده تخفیف ها ،به منوی سیستم آموزشی مراجعه نمایید)

 

نحوه ثبت نام : برای ثبت نام آنلاین در این دوره ابتدا از طریق این لینک در سایت عضو شده و مدارک مورد نظر برای ثبت نام را که در این لینک آمده است ضمیمه کنید.

سپس منتظر بمانید تا رمز عبور حساب کاربریتان در کمتر از یک روز در ساعات اداری برایتان ارسال شود. سپس از طریق این لینک دراین دوره ثبت نام آنلاین به عمل آورید.

چنانچه در طول ساعت اداری (۱۶:۰۰ – ۸:۰۰) تأیید حساب کاربری شما انجام نشد، جهت پی‌گیری تایید ثبت نام و رفع مشکل با شماره ۴۲۳۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

جهت دریافت کلیه اطلاعات مرتبط با دوره ها، ایمیل و نام دوره مورد نظر خود را به همراه عبارت FAR به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک کنید.

نمونه پیامک ارسالی: EPT – FAR – nemoone@gmail.com

اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *