jaber موسسه آموزش عالی مدت : دوره های آمادگی آزمون زبان انگلیسی
24 مرداد , 1399

برگزاری جلسات مجازی خصوصی و نیمه خصوصی زبان عمومی

موسسه آموزش عالی مدت با ارائه دوره های مجازی زبان انگلیسی به صورت خصوصی(تک نفره) و نیمه خصوصی ( دونفره و سه نفره) پاسخگوی نیاز متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی می باشد. این کلاس ها با حضور همزمان مدرس و زبان آموز در زمانهای انتخاب شده به صورت آنلاین برگزار می شوند.

اساتید مجرب:
اساتید مشغول به کار در این مرکز با سابقه تدریس بالای ده سال و دارا بودن مدارک دانشگاهی مرتبط با زبان انگلیسی از دانشگاهای برتر تهران، کیفیت و بازدهی بالای دوره ها را تضمین می کنند.

طول دوره:
دوره ها در قالب جلسات ۹۰ دقیقه ای و پنج جلسه ای ارائه می شوند، و در صورت تمایل زبان آموز امکان تمدید دوره وجود دارد. دوره پنج جلسه ای باید حداکثر در یک ماه برگزار شود. زمان بندی کلاسها منعطف بوده و انتخاب ساعت و روز کلاس با هماهنگی زبان آموزان و مدرسین صورت می گیرد.

سطح ۱beginner
سطح ۲elementary
سطح ۳lower intermediate
سطح ۴intermediate
سطح ۵upper intermediate
سطح ۶advanced

پلتفرم و تجهیزات مورد نیاز:
قوی ترین پلتفرم آموزش مجازی در این کلاسها استفاده می شود که تمامی امکانات مورد نیاز در کلاس آموزشی را در اختیار مدرس و زبان آموز قرار می دهد. زبان آموزان نیاز به کامپیوتر شخصی، لپتاپ و یا تبلت و همچنین اینترنت پرسرعت جهت شرکت در کلاس مجازی دارند.
جهت اطلاع از نرم افزارهای مورد نیاز و نحوه نصب آنها، روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش گام به گام نحوه ورود به کلاس آنلاین

منابع آموزشی:
کتب و منابع مورد استفاده در دوره بر اساس نیاز زبان آموز و تشخیص مدرس انتخاب می شوند و این امر با توجه به گستردگی منابع آموزشی و استفاده ترکیبی هوشمندانه ازین منابع، بازدهی بالای دوره ها را در پی خواهد داشت.

نحوه ثبت نام:
تعیین سطح و کسب اطلاعات از نیازهای زبان آموز، قبل از شروع دوره به صورت آنلاین یا تلفنی انجام می پذیرد و اطلاعات کسب شده در اختیار مدرس دوره قرار خواهد گرفت. زبان آموزان کنونی موسسه نیاز به تعیین سطح نخواهند داشت.

beginnerStarter/T1/T2
elementaryT3/T4/T5 /T6
lower intermediateT7/ T8 /T9
IntermediateT10/ T11/T12
upper intermediateSummit1
advancedSummit2

هزینه کل جلسات در ابتدای دوره دریافت میشود.

امکان انصراف و استرداد وجه، در صورت عدم تمایل به ادامه، بعد از جلسه اول وجود دارد. (فقط شهریه جلسه اول کسر و مابقی جلسات مسترد میگردد.)

هزینه کلاس خصوصی آنلاین یکماهه(براساس پنج جلسه ۹۰ دقیقه ای)
یک نفره(تومان)دو نفره(تومان)سه نفره(تومان)
۵۶۰/۰۰۰۴۱۰/۰۰۰۳۳۶/۰۰۰

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و آگاهی از نحوه ثبت نام و شهریه با شماره ۴۱ ۸۸۱ ۸۸۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت نام آنلاین در این دوره ابتدا از طریق این لینک در سایت عضو شده و مدارک مورد نظر برای ثبت نام را که در این لینک آمده است ضمیمه کنید.

سپس منتظر بمانید تا رمز عبور حساب کاربریتان در کمتر از یک روز در ساعات اداری برایتان ارسال شود. سپس از طریق این لینک دراین دوره ثبت نام آنلاین به عمل آورید.

چنانچه در طول ساعت اداری (۱۶:۰۰ – ۸:۰۰) تأیید حساب کاربری شما انجام نشد، جهت پی‌گیری تایید ثبت نام و رفع مشکل با شماره ۴۲۳۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *